Máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat na +420 272 770 000 nebo info@xanadu.cz.

Nový standard bezpečí pro práci odkudkoli

Vyberte si HP zařízení s výkonnými procesory Intel® Core™ Ultra a službou HP Premium+. Ať už hledáte výkon nebo mobilitu, tady si vyberete.

Business notebooky i "nabušené mašiny"
Vyberte si počítač podle svých představ.

HP EliteBook 830 G11
EXTRÉMNÍ SPOLEHLIVOST

Rodina HP EliteBooků spadá do skupiny business notebooků, jejichž jedenáctá generace disponuje vším, co potřebuje běžný zaměstnanec v kanceláři, doma nebo na cestách. Vysoká konektivita, spolehlivý výkon pro veškeré současné aplikace a bezpečnostní funkce, které chrání zaměstnance i jeho data - to jsou hlavní přednosti HP EliteBooků 800 G11.

ZBook Studio
NIČÍM NEOMEZENÝ VÝKON

Pracovní stanice HP zaručí svým uživatelům vysoký výkon, který je nenechá ve štychu ani při plnění těch nejnáročnějších úkolů. Široká škála produktů obsahuje menší i větší notebooky nebo deskopy a všichni tito zástupci si jednoduše poradí s chodem těch nejnáročnějších programů a aplikací.

HP Wolf logo
MIMOŘÁDNÉ ZABEZPEČENÍ

Služby HP chrání uživatele, ať už se při práci pohybuje kdekoli. Díky umělé inteligenci zařadilo HP do portfolia služeb i prediktivní dohledové nástroje, které umí řešit problémy dřív, než nastanou.

Výjimečná tvorba s  platformou Intel vPro® a procesory Intel® Core™ Ultra.

Intel vpro Intel Core i5

Vybavte si kancelář audiotechnikou HP/Poly
ať už je to zasedačka nebo stůl v obýváku

Zabezpečte zařízení svých zaměstnanců
pro práci z domova i na cestách

Služba HP Premium+

Monitoring a dohledové nástroje jsou součástí novodobého carepacku od HP, HP Premium+. Řada služeb zajistí vašim zaměstnancům bezstarostný provoz jejich zařízení při práci z více než 40 zemí světa.

HP Premium+

Chráníte i tiskárny?

Bezpečnost případný útok už se zdaleka netýkají pouze počítačů a notebooků. Firemní síť lze napadnout i prostřednictvím tiskáren. Pořiďte si tiskový park se službou HP MPS - starost o bezpečnost tak můžete nechat na nás.

HP MPS

Máte zájem o některý z dostupných modelů?
Napište nám!

O váš požadavek se postará náš specialista v oblasti osobních počítačů, Martin Herain. Martin se dlouhá léta pohybuje v konzultačních službách v oblastech návrhu, konfigurace, implementace a podpory infrastrukturních systému. Pomůže vám vybrat ta správná zařízení pro vaši firmu a doporučí služby, díky nimž bude zvolené portfolio šlapat jako hodinky.

XANADU

Jsme autorizovaný partner HP

Již přes 30 let poskytuje XANADU svým zákazníkům komplexní portfolio IT služeb, které kromě nákupu zařízení zahrnuje monitorování, správu a optimalizaci systému. Dlouhá léta patříme mezi klíčové prodejce produktů a služeb společnosti HP, kterým věnujeme tuto stránku.

Produkty HP se kromě klasického elegantního designu vyznačují výkonem, spolehlivostí, vysokou mírou zabezpečení a samozřejmě technologickými vychytávkami a službami, díky kterým se odlišují od konkurenčních značek.