Máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat na +420 272 770 000 nebo info@xanadu.cz.

Nejmodernější IT
s HPE GreenLake.

Pořiďte si nejmodernější produkty a služby pro vaši IT infrastrukturu s HPE GreenLake. Žádné zbytečné náklady a složitosti, které jsou spojené s tradiční infrastrukturou.

HPE GreenLake

GreenLake přináší do vaší IT infrastruktury flexibilitu cloudu
postavenou na spolehlivých technologiích HPE

Kompletní a předem nakonfigurovaný systém obsahuje veškerý hardware a software potřebný k okamžitému zprovoznění. HPE vám také zaručí správu systému po celou dobu jeho životnosti. To vše za měsíční předplatné, které je založeno na cenovém modelu „pay-for-use“.

  • Snadno nasazujte zdroje, kontrolujte náklady a plánujte kapacitu.
  • Vyhněte se vysokým počátečním nákladům a nákladnému nadměrnému poskytování zdrojů a plaťte pouze za to, co používáte.
  • Nedělejte si starosti s náklady díky škálovatelné kapacitě, která je připravena, kdykoli ji potřebujete.
  • Uvolněte zdroje díky plně spravovaným cloudovým službám.
  • Veškeré aktualizace a inovace budete mít funkční takřka okamžitě. S HPE GreenLake získáte větší kontrolu nad svými daty a nové aplikace spustíte v řádu minut.
  • Spolupracujte s lídry v oboru, jako jsou Microsoft a Intel, kteří staví své plány na HPE GreenLake.

Proč zvolit
HPE GreenLake

Optimalizuje
náklady

Platíte pouze za to, co reálně využijete - ať už se bavíme o výkonu nebo službách.

Zaručuje
flexibilitu

Se službou HP GreenLake můžete snižovat nebo zvyšovat čerpání služeb v závislosti na aktuálních potřebách.

Garantuje
bezpečnost dat

Bezpečnost dat je samozřejmostí. Nemusíte se obávat o plnění legislativních požadavků.

Výhody služby HPE GreenLake
ve spolupráci s XANADU

Jsme dlouhodobý partner HPE a pyšníme se titulem český HPE Partner roku 2021 v kategorii GreenLake. Poskytujeme komplexní portfolio služeb, které zahrnuje monitorování, správu a optimalizaci každého systému. Pokud budete potřebovat přidat či ubrat další služby, nástroje či hardware, okamžitě vám je upravíme a vy tak budete mít vždy k dispozici kapacity, které potřebujete.

Platíte jen za to, co používáte, a ne za to, co byste mohli používat. Průběžný monitoring instalace na základě širokého výběru metrik, jako je spotřeba na server, na gigabajt, na uzel kontejneru nebo na virtuální počítač, zaručí, že budete platit pouze za to, co opravdu využijete.

Měřené využití také poskytuje efektivní správu kapacity – IT oddělení bude vždy vědět, kolik kapacity se využívá a kdo ji využívá. GreenLake nabízí v případě potřeby dodatečnou kapacitu pro váš další růst. Kombinace měřeného využití a flexibilní kapacity pomáhá maximalizovat agilitu a zároveň se vyhnete nákladům spojeným s nadměrným poskytováním.

HPE má řešení pro různé typy pracovních zátěží. Například virtualizační balíček pro virtualizované aplikace, nebo balíček vhodný pro softwarově definovanou infrastrukturu. Společnost HPE poskytuje řešení pro další typy pracovních zátěží – včetně úložišť, zálohování, správy databází, velkých dat, privátního cloudu a vysoce výkonných výpočtů.

Špičkový hardware

Základem těchto řešení je špičkový hardware HPE, který podporuje jednotlivé implementace GreenLake. Například virtualizační nabídka může využívat HPE SimpliVity a sofwarově definovaná infrastruktura HPE Synergy. Produkty GreenLake využívají také hardware HPE, například úložiště Nimble nebo servery ProLiant DL, a software a služby třetích stran, například Docker, Hadoop, SAP HANA, Nutanix AHV, VMware Cloud Foundation, Microsoft Azure a AWS. Škálování systémů je tak jednodušší a rychlejší, což vede k větší agilitě. Tyto funkce nejenže pomáhají zjednodušit provoz IT, ale také uvolňují pracovníky IT pro jiné činnosti.

servers

HPE GreenLake Central

GreenLake Central je integrovaná řídicí platforma správy, která nabízí jednotný pohled na celý provoz IT, včetně privátních a veřejných cloudů a okrajových prostředí. GreenLake Central poskytuje samoobslužný portál pro sledování využití, nákladů, zabezpečení, shody s předpisy, výkonu a dalších ukazatelů. Portál také umožňuje vývojářům a obchodním jednotkám najít a používat služby, které potřebují.

HP LaserJet Managed řady E800

Zajímá vás řešení HPE GreenLake?

Kontaktujte nás a pořiďte si nejmodernější produkty a služby pro vaši IT infrastrukturu formou služby!

Společnost XANADU poskytuje profesionální služby na špičkové úrovni a outsourcing pro bezproblémový chod firemního IT. Žádné neočekávané náklady a spolehlivá podpora vaší IT infrastruktury.

David Pešek
david.pesek@xanadu.cz

XANADU a. s.
Žirovnická 2389/1a
106 00 PRAHA 106
IČ: 14498138